Adınız Soyadınız :
E-Posta :
Telefon :
Metraj :
İşin Türü :
   
Güvenlik Kodunu :

Bize Ulaşın

 
ERGÜVEN İNŞAAT TAAH. SN. TİC. LTD.ŞTİ.
Adres
:
1201/2 sok. No2-I Temsil Plaza
Yenişehir / İZMİR
Telefon
:
+90 232 469 13 13
Faks
:
+90 232 469 91 25
E-mail
:
     

Cephe Kaplama

A) POLİÜRETAN VEYA TAŞYÜNÜ DOLGULU CEPHE KAPLAMA
 
TEKNOPANEL MARKA POLİÜRETAN, TAŞYÜNÜ YADA YANGINA DAYANIMLI, FM SERTİFİKALI PIR (POLİİZOSİYANÜRAT) DOLGULU PANELLER KULLANILMAKTADIR.
 
 
B)TEK KAT TRAPEZ
Çatı Ve Cephe Kaplamasında Isı İzolasyonsuz Çözümler Ve Tonoz Çatılar İçin Teknopanel Tek Kat Trapezler 
 
TEKNOPANEL, ısı izolasyonu amaçlı poliüretan dolgulu sandviç panellerin yanı sıra yine çatı ve cephe kaplamasında kullanılan tek kat trapezleri de sektörün kullanımına sunmaktadır. 
 
Tek kat trapezler, ısı izolasyonu ihtiyacı olmayan veya iki metal trapez arasında, kaya yünü, cam yünü, yüksek yoğunlukta poliüretan veya extrüde polistren köpüklerin dahil olduğu rijit ısı izolasyonlarının uygulandığı, çatılar ve cephelerde kullanılmaktadır. 
 
Yine tek kat trapezlerin kullanıldığı bir diğer alan da teras çatı uygulamalarıdır. Bu tür uygulamalarda çatının üst kısmında membranlı su izolasyonu yapılmaktadır. Membran altında yukarıda sayılan rijit ısı izolasyon malzemeleri kullanılmakta ve en altta da tek kat trapezler bulunmaktadır. 
 
Daha çok estetik görünüme önem verilen tonoz çatı uygulamalarında da tek kat trapezler kullanılmaktadır. Projeye değerlerine uygun olarak, tek kat trapezler bükülmekte ve tonoz kaplamasına uygun hale gelmektedir. Bu işlemlerin yapılabilmesi için tonoz çatının yay uzunluğu ve yay açısı yeterli olmaktadır.
 
CEPHE KAPLAMA İZMİR

 

Copyright © 2013 Ergüven İnşaat

Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları Ergüven İnşaat’a aittir. İzinsiz kullanılamaz.